Staffs

PEJABAT KETUA PENGARAH LAUT

PEJABAT KETUA PENGARAH LAUT
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
1 Dato` Hj. Baharin Bin Dato Abdul Hamid Ketua Pengarah Laut (Gred Utama B) baharin 03-33467601
2 Siti Norhasni Binti Hassan Setiausaha Pejabat (Gred N29) hasni 03-33467601
3 Kosong Timbalan Ketua Pengarah (Gred Utama C) / Ketua Pegawai Maklumat (CIO) - 03-33467603
4 Siti Noranisah Binti Ismail Setiausaha Pejabat (Gred N29) noranisah 03-33467603

UNIT TASK FORCE PEROLEHAN

UNIT TASK FORCE PEROLEHAN
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
5 Mohd Nazri Bin Armar Pegawai Laut (Gred AL44) nazrie 03-33467764
6 Tn. Hj. Rehimi Bin Abdullah Penolong Pegawai Laut (Gred A38) rehimi 03-33467612
7 Huzimah Binti Mohamad Pembantu Tadbir (Gred N19) huzimah 03-33467686

BAHAGIAN KESELAMATAN PELAYARAN

BAHAGIAN KESELAMATAN PELAYARAN
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
8 Roslee Bin Mat Yusof Pengarah (Gred AL54) roslee 03-33467688
84 Roslee Bin Mat Yusof Pengarah (Gred AL54) roslee 03-33467688
85 Norjaslina Binti Ali Setiausaha Pejabat (Gred N27) jaslina 03-33467687
86 Rozlenzah Binti Abd Aziz Pembantu Tadbir (Gred N22) rozlenzah 03-31695166
87 Rozila Binti Muda Pembantu Tadbir (P/O) (Gred N22 (TBBK)) rozila 03-31695166

UNIT INTEGRITI

UNIT INTEGRITI
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
9 Rahayu Bt Rajali Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) rahayu 03-31669713
10 Kosong Pegawai Tadbir Dan Diplomatik (Gred M44) - -
11 Khairin Azmi Bin Zaaba Pegawai Laut (Gred AL41) hairin 03-31680751
12 Siti Noor Shafina Binti Mohamat Pembantu Tadbir (Gred N19) noorshafina 03-31680751
13 Suriana Binti Omar Pembantu Tadbir (Gred N19) suriana 03-31680751

UNIT PERANCANGAN DASAR DAN PEMBANGUNAN

UNIT PERANCANGAN DASAR DAN PEMBANGUNAN
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
14 Mohd Azhan Bin Abdullah Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) azhan 03-33467764
15 Wan Norhayati Binti Wan Ibrahim Pegawai Laut (Gred AL44 (M)) (Fleksi) azhan 03-33467764
16 Egbert Adolf Naintin Pegawai Laut (Gred AL44) (KUP) egbert 03-33467615
17 Kosong Pegawai Laut (Gred AL41) - 03-33467789
18 Mohd Waznu Bin Md Shafie Pegawai Laut (Gred AL41) mwaznu 03-33467614
19 Salini Binti Seeni Mohd Penolong Pegawai Laut (Gred A36) salini_seeni 03-33467613
20 Nor Suria Binti Mustaffa Pegawai Tadbir (Gred N41) (Kontrak) norsuria 03-33467790
21 Rohaida Binti Mohd Dali Pegawai Tadbir (Gred N41) (Kontrak) rohaida 03-33467698

BAHAGIAN KAWALAN INDUSTRI

BAHAGIAN KAWALAN INDUSTRI
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
22 Dato` Hazman Bin Hussein Pengarah (Gred AL54) hazman 03-33467723
23 Punitha A/P Kaliappan Setiausaha Pejabat (Gred N29) punitha 03-33467724
24 Nur Maimunah Binti Mohd Nasir Pembantu Tadbir (Gred N22) maimunah 03-33467769

Unit Pengurusan Keselamatan Kapal

Unit Pengurusan Keselamatan Kapal
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
25 Mohd Aliff bin Ahmad Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) aliff 03-33467727
26 Mohd Hazwan Din Bin Hashim Pegawai Laut (Gred AL44) hazwan 03-33467755
27 Mohd Nurrul Faiz Bin Mohd Taib Pegawai Laut (Gred AL44 (M)) (Fleksi) nurrulfaiz 03-33467754
28 Reeta a/p Francis Pegawai Laut (Gred AL44 (M)) (Fleksi) reeta 03-33467720
29 Mohd Tarmizi Bin Osman Pegawai Laut (Gred AL44) (M) mtarmizi 03-33467754
30 Norhafisol Bin Omar Pegawai Laut (Gred AL41) hafisol 03-33467720
31 Mohd Izuan Bin Isnan Pegawai Laut (Gred AL41) izuisnan 03-33467720
32 Kosong Pegawai Laut (Gred AL41) - 03-33467720
33 Yasmin Yusnidar Binti Kamarudin Pembantu Tadbir (Gred N22) (TBBK) mynn_yasmin 03-33467715

Unit Akreditasi Kapal

Unit Akreditasi Kapal
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
34 Tn. Hj. Mohd Hafiz Bin Abdul Majid Ketua Penolong Pengarah (Gred AL52) hafiz 03-33467726
35 Azwari Bin Ismail Pegawai Laut (Gred AL44) azwari 03-33467709
36 Abdul Khairi Bin Habin Pegawai Laut (Gred AL41) khairi 03-33467713
37 Hazrool Rizal Bin Abdul Rahim Pegawai Laut (Gred AL44) hazrool 03-33467714
38 Nurul Suhana Binti Sulaiman Pegawai Laut (Gred AL44) suhana 03-33467712
39 Mohd Zhafran Amir Bin Zainudin Pegawai Laut (Gred AL44) zhafran 03-33467743
40 Kosong Pembantu Tadbir (Gred N19) - 03-33467781
41 Rafidah Binti Ramli Pembantu Tadbir (Gred N19) rafidah 03-33467717

Unit Pendaftaran Kapal

Unit Pendaftaran Kapal
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
42 Fazaly Bin Latip Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) fazaly 03-33467759
43 Yusnan Bin Abdul Rani Pegawai Laut (Gred AL44) yusnan 03-33467700
44 Mohd Noor Faizal Bin Hassan Pegawai Laut (Gred AL44 (M)) (Fleksi) faizal 03-33467701
45 Marazira Binti Mansor Penolong Pegawai Laut (Gred A36) marazira 03-33467752
46 Malavviti A/P Sanmugam Pembantu Tadbir (Gred N22) (TBBK) malav 03-33467716

Unit Penguatkuasaan (ISPS Code)

Unit Penguatkuasaan (ISPS Code)
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
47 Muhammad Shuhaimi Bin Abd. Rahman Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) suhaimi 03-33467728
48 Nor Bahirah Binti Muhd Razali Pegawai Laut (Gred AL44) bahirah 03-33467741
49 Johari bin Mohamed Pegawai Laut (Gred AL44 (M)) (Fleksi) joharimohamed 03-33467711
50 Norhayati Binti Ibrahim Pegawai Laut (Gred AL41) yatie 03-33467708
51 Nor Haslinda bt Bashir Pegawai Laut (Gred AL44) (M) haslinda 03-33467751
52 Mohd Faizal Bin Mohd Nasir Pegawai Laut (Gred AL41) mfaizal 03-33467771
53 Kosong Pegawai Laut (Gred AL41) - 03-33467772
54 Noor Zukhairi bin Yahya Penolong Pegawai Laut (Gred A36) (TBBK) nzukhairi 03-33467742
55 Mohd Azhar Bin Adnan Penolong Pegawai Laut (Gred A36) azhar 03-33467703
56 N.A Jivaldgeswary A/P Terenilakandan Pembantu Tadbir (Gred N19) jiva 03-33467717
57 Lidwina Sylvester Motiung Pembantu Laut (Gred A19) lidwina 03-33467782

BAHAGIAN HAL EHWAL PELAUT DAN PELABUHAN

BAHAGIAN HAL EHWAL PELAUT DAN PELABUHAN
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
58 Kosong Pengarah (Gred AL54) - 03-33467622
59 Halimah Binti Saru (Tanggung Kerja) Setiausaha Pejabat (Gred N29) halimah 03-33467623

Pembantu Tadbir (Gred N22)

Pembantu Tadbir (Gred N22)
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
60 Faridah Binti Man Pembantu Tadbir (Gred N22) faridahh 03-33467634

Unit Penilaian Dan Standard Latihan

Unit Penilaian Dan Standard Latihan
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
61 Tn. Hj. Azudin Bin Zainal Abidin Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) azudin 03-33467625
62 Burhanuddin Bin Abdullah Pegawai Laut (Gred AL44) burhanuddin 03-33467642
63 Lim Poh Keong Pegawai Laut (Gred AL41) limpk 03-33467644
64 Mohd Norfuad Bin Reme Pegawai Laut (Gred AL41) norfuad 03-33467639
65 Munira Binti Abd Rahman​ Pembantu Tadbir (Gred N19) munira 03-33467629
66 Halimah Binti Saru Pembantu Tadbir (Gred N19) halimah 03-33467638
67 Azreen Binti Othsman Pembantu Tadbir (Gred N19) azreen 03-33467630
68 Shahida Binti Sumali Pembantu Tadbir (Gred N19) shahida 03-33467806

Unit Pembangunan Pelaut

Unit Pembangunan Pelaut
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
69 Mohd Hisham Bin Rubani Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) mhisham 03-33467626
70 Aimi Binti Md Pazil Pegawai Laut (Gred AL41) aimi-pazil 03-33467767
71 Anis Waheeda Zulaikha Binti Nasarudin Pegawai Laut (Gred AL44) aniswaheeda 03-33467641
72 Nurul Syafinnas Binti Mohd Jaaafar Pembantu Tadbir (Gred N19) syafinnas 03-33467738

Unit Pengurusan Pelabuhan Kargo Dan Barter Trade

Unit Pengurusan Pelabuhan Kargo Dan Barter Trade
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
73 Tn. Hj. Baharuddin Bin Zakaria Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) bahar 03-33467748
74 Muhammad Zuhdi Bin Yakof Pegawai Laut (Gred AL44 (M)) (Fleksi) zuhdi 03-33467739
75 Hafizah Binti Meor Osman Pegawai Laut (Gred AL44 (M)) (Fleksi) hafizah 03-33467740
76 Mohd Hardani Bin Herman Pembantu Tadbir (Gred N19) dani0710 03-33467736

Unit Peperiksaan Dan Perakuan Pelaut

Unit Peperiksaan Dan Perakuan Pelaut
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
77 Kapten Sukhbir Singh A/L Gopal Singh Ketua Penolong Pengarah (Gred AL52) (M) (KUP) (SME) sukhbir 03-33467627
78 Syamsul Aminuddin Bin Samat Pegawai Laut (Gred AL44) syamsul 03-33467637
79 Abdul Rahim Bin Mohamad Akhir Pegawai Laut (Gred AL41) arahim 03-33467640
80 Mohd Azhan Bin Mohd Ali Pegawai Laut (Gred AL41) m.azhan 03-33467787
81 Kosong Pembantu Tadbir (Gred N19) - 03-33467636
82 Siti Fairuz Bt. Ahmad Hanapi Pembantu Tadbir (Gred N19) sitifairuz 03-33467631
83 Farahawa Bt Mahat Pembantu Tadbir (Gred N22 (TBBK)) farrah 03-33467633

Unit Bantuan Pelayaran

Unit Bantuan Pelayaran
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
88 Arumugam a/l V.S Subramaniam Ketua Penolong Pengarah (Gred AL52) arumugam 03-31695222
89 Alimuddin Bin Amirudin Pegawai Laut (Gred AL48) alimuddin 03-31695227
90 Izzammudin Bin Ibrahim Pegawai Laut (Gred AL41) izzam 03-31695223
91 Mohd Arma Noramin Bin A.Rashid Pegawai Laut (Gred AL41) arma 03-31695111
92 Kosong Penolong Jurutera (Gred JA38) - 03-31695210
93 Azri Bin Hasan Penolong Jurutera (Gred JA36) azri 03-31695218
94 Md Rizal Bin Yusof Penolong Jurutera (Gred JA36) mdrizal 03-31695225
95 Kosong Penolong Jurutera (Gred JA29) - -
96 Kosong Penolong Jurutera (Gred JA29) - -

Unit Perkhidmatan Trafik Maritim (VTS)

Unit Perkhidmatan Trafik Maritim (VTS)
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
97 Hairizam Bin Albukhari Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) hairizam 03-31695211
98 Kapten Rosli Bin Ahmad Pegawai Laut (Gred AL44) rosli 03-31695215
99 Ahmad Shafuazrim Bin Othman Pegawai Laut (Gred AL44 (M)) (Fleksi) azrim 03-31695233
100 Abdul Hadi Bin Nordin Pegawai Laut (Gred AL41) hadi 03-31695233
101 Kosong Pegawai Laut (Gred AL41) - 03-31695233
102 Rina Maslina Binti Baharudin Pegawai Laut (Gred AL41) rina 03-31695233
103 Nasrol Azrin Bin Jaafar Penolong Pegawai Laut (Gred A36) nasrol 03-31695233
104 Zainal Bin Johari Penolong Pegawai Laut (Gred A36) zainaljohari 03-31695201/202
105 Mohamad Yusup Bin Rahmat Penolong Pegawai Laut (Gred A36) yusup 03-31695201/202
106 Mohd Sharif Bin Ismail Penolong Pegawai Laut (Gred A36) sharif 03-31695201/202
107 Mohd Hanif Bin Jali Penolong Pegawai Laut (Gred A36) mhanif 03-31695201/202
108 Arapal Bin Pet Penolong Pegawai Laut (Gred A36) arapal 03-31695201/202
109 Mohd Hafidz Bin Abdul Latif Penolong Pegawai Laut (Gred A36) mhafidz 03-31695201/202
110 Roslee Bin Ibrahim Penolong Pegawai Laut (Gred A29) rosleews 03-31695233
111 Mohd Akhbal Bin Kamarudin (Cuti Tanpa Gaji Mengikut Pasangan Belajar) Penolong Pegawai Laut (Gred A29) akhbal 03-31695233
112 Mohamed Redzuan Bin Mohamed Shakif Penolong Pegawai Laut (Gred A29) redzuan 03-31695233
113 Wan Ahmad Shahbudin Bin Wan Ishak Penolong Pegawai Laut (Gred A29) wanshah 03-31695233
114 Muhammad Imran Bin Zambri Penolong Pegawai Laut (Gred A29) imran 03-31695233
115 Hafiz Rasidi Bin Saib Penolong Pegawai Laut (Gred A29) hafizrasidi 03-31695233
116 Mohd Shahrir Bin Ali Penolong Pegawai Laut (Gred A29) shahrir 03-31695233
117 Khairul Anwar Bin Mohd Nor Penolong Pegawai Laut (Gred A29) khairul.mnor 03-31695233
118 Nurqamarul Arifin Bin Ludin Penolong Pegawai Laut (Gred A29) nurqamarul 03-31695233
119 Muhammad Helmi Bin Ahmad Penolong Pegawai Laut (Gred A29) mhelmi 03-31695233
120 Rosli Bin Yusof Penolong Pegawai Laut (Gred A29) rosliyusof 03-31695233
121 Azman Bin Ismail Penolong Pegawai Laut (Gred A29) azman 03-31695233
122 Khairul Annuar Bin Shaari Penolong Pegawai Laut (Gred A29) khairulannuar 03-31695233
123 Mohd Ridzal Bin Rudzlay Penolong Pegawai Laut (Gred A29) ridzal 03-31695233
124 Airul Nizam Bin Abd Rahman Penolong Pegawai Laut (Gred A29) airul 03-31695233
125 Mohd Fadzli Bin Mohd Noor Penolong Pegawai Laut (Gred A29) fadzlimnoor 03-31695233
126 Huzaini Bin Masri Penolong Pegawai Laut (Gred A29) huzaini 03-31695233
127 Kosong Penolong Pegawai Laut (Gred A29) - -
128 Kosong Penolong Pegawai Laut (Gred A29) - -
129 Anuar Bin Abdul Ghani Operator Wayarles (Gred N19) anuarghani 03-31695233

Unit Perlindungan Alam Sekitar Marin

Unit Perlindungan Alam Sekitar Marin
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
130 Mohd Fairoz Bin Rozali Ketua Penolong Pengarah (Gred AL52) (M) (KUP) (SME) fairoz 03-31695161
131 Mohd Noor Bin Ab. Rahim Pegawai Laut (Gred AL41) mnar 03-31695169
132 Nor Hafiza Binti Pathull Arifin Pegawai Laut (Gred AL41) hafiza 03-31695156
133 Mohd Nasoha Bin Sulaiman Penolong Pegawai Laut (Gred A29) nasoha 03-31695195
134 Rashidi Bin Mohd Yunan Pembantu Laut (Gred A19) rashidi 03-31695125
135 Mohd Saiful Azwan Bin Shahron Pembantu Tadbir (Gred N19) azwan 03-31695162

Unit Keselamatan Maritim (Hydro)

Unit Keselamatan Maritim (Hydro)
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
136 Tn. Hj. Majid Bin Rais Ketua Penolong Pengarah (Gred AL48) majid 03-31695247
137 Khairil Azizie Bin Che Mat Pegawai Laut (Gred AL44) kazizie 03-31696168
138 Ahmad Zawawi Bin Shaharuddin Pegawai Laut (Gred AL44) (M) zawawi 03-31695196
139 Yusof Latif Bin Ali Penolong Juruukur (Gred JA36) (KUP) yusoflatif 03-31695194
140 Kosong Penolong Juruukur (Gred JA36) - 03-31695197
141 Ibrahim Bin Ismail Pembantu Laut (Gred A19) ibrahimismail 03-31695160
142 Kosong Pembantu Laut (Gred A19) - 03-31695160
143 Bakri Bin Engah Pembantu Laut (Gred A19) bakri 03-31695160
144 Mohd Azarudey Bin Ibrahim Pembantu Laut (Gred A19) azarudey 03-31695160
145 Mohd Khairulnizzam Bin Matsa Pembantu Laut (Gred A19) khaizza 03-31695160
146 Mohd Razali Bin Bakri Pembantu Laut (Gred A19) razali 03-31695160
147 Norhizad Bin Jaapar Pembantu Laut (Gred A19) norhizad 03-31695160
148 Mohd Aidil Bin Subari Pembantu Laut (Gred A19) aidil 03-31695160
149 Mohamad Hazli Bin Baharuddin Pembantu Laut (Gred A19) hazli 03-31695160

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
150 Ir. Tn. Hj. Ahmad Khairuddin Bin Ismail Pengarah (Gred AL54) aki 03-33467604
151 Hasfiahnizah Binti Marsat Pembantu Setiausaha Pejabat (Gred N19) hasfiahnizah 03-33467605

Unit Pengurusan Sumber Manusia

Unit Pengurusan Sumber Manusia
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
152 Tn. Hj. Khairudin Bin Abbas Ketua Penolong Pengarah (Gred N54) (KUP) khairudin 03-33467663
153 Zainab Binti Othman Penolong Pegawai (Gred N32) zainab 03-33467664
154 Siti Nor Palila Bt Sidek (Tanggung Kerja) Penolong Pegawai Perhubungan Awam (Gred S29) siti 03-33467672
155 Siti Suzen Binti Ismail Pembantu Tadbir (Gred N26) suzen 03-33467666
156 Siti Fatimah Binti Tahir Pembantu Tadbir (Gred N19) sitifatimah 03-33467668
157 Mazrini Binti Mahazan Pembantu Tadbir (Gred N19) mazrini 03-33467670
158 Nurul Hidayah Binti Razali Pembantu Tadbir (Gred N19) nurulhidayah 03-33467667
159 Nurfidayu Binti Mahamed Ramly Pembantu Tadbir (Gred N19) nurfidayu 03-33467665
160 Muhammad Amirul Shafiq Bin Aznan Pembantu Tadbir (Gred N19) shafiqaz 03-33467673
161 Kosong Pembantu Tadbir (Gred N19) - 03-33467671
162 Siti Nor Palila Bt Sidek Pegawai Khidmat Pelanggan (Gred N19) siti 03-33467766
163 Sharifah Taherah Bt Shabbir Ahmad Pegawai Khidmat Pelanggan (Gred N19) sharifah 03-33467777

Unit HRMIS

Unit HRMIS
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
164 Kosong Pembantu Tadbir (HRMIS) (Gred N22) - 03-33467696
165 Siti Aisah Binti Saidin (Cuti Bersalin) Pembantu Tadbir (HRMIS) (Gred A19) sitiaisah 03-33467690
166 Norzailiana Binti Abdullah Pembantu Tadbir (HRMIS) (Gred N19) zailiana 03-33467679

Unit Teknologi Maklumat Dan Kerajaan Elektronik

Unit Teknologi Maklumat Dan Kerajaan Elektronik
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
167 Nasra Binti Zainuddin Ketua Penolong Pengarah (Gred F48) nasra 03-33467607
168 Valerian Shem Donggot Pegawai Teknologi Maklumat (Gred F44) valerian 03-33467762
169 Azizul Halimi Bin Husain Pegawai Teknologi Maklumat (Gred F41) azizulh 03-33467609
170 Farah Needra Binti Hashibullah Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Gred FA32) farah 03-33467611
171 Yusniza Binti Zakaria Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Gred FA29) yusniza 03-33467608
172 Zainal Fitri Bin Zainal Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Gred FA29) zainal 03-33467682
173 Farid Bin Musleh Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Gred FA29) faridmusleh 03-33467618
174 Shaira Binti Hashim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Gred FA29) shaira 03-33467617

Unit Pengurusan Kewangan Dan Akaun Amanah

Unit Pengurusan Kewangan Dan Akaun Amanah
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
175 Rozidah Binti Mohd Yusof Ketua Penolong Pengarah (Gred W48) rozidah 03-33467662
176 Siti Nureadah Binti Md Aris Penolong Akauntan (Gred W29) nureadah 03-33467676
177 Sukinah Binti Bahari Penolong Akauntan (Gred W29) sukinah 03-33467660
178 Siti Suhana Binti Ahmad Penolong Akauntan (Gred W29) (KUP) ctsuhana 03-33467657
179 Norhafizah Binti Moktar Penolong Akauntan (Gred W29) (KUP) fieza 03-33467681
180 Mohd Fairo Bin Md Pawzi Penolong Akauntan (Gred W29) (KUP) fairo 03-33467801
181 Zaidah Binti Haji Abd Aziz Pembantu Tadbir (Gred W22) zaidah 03-33467677
182 Farahzianty Binti Zainuddin Pembantu Tadbir (Gred W22) farahzianty 03-33467653
183 Norisnida Binti Maslan Pembantu Tadbir (Gred W22) (KUP) noris 03-33467680
184 Cornelius Joseph Pembantu Tadbir (Gred W22) (KUP) cornelius 03-33467659
185 Sheetha A/P K. Karnakaran Pembantu Tadbir (Gred W19) sheetha 03-33467784
186 Norhafiza Binti Basiran Pembantu Tadbir (Gred W19) norhafiza 03-33467655

Seksyen Hasil

Seksyen Hasil
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
187 Aidawaty Binti Mahadi Penolong Akauntan (Gred W29) aidawaty 03-33467761
188 Kosong Pembantu Tadbir (Gred W22) (KUP) - 03-33467678
189 Suzana Binti Suarni Pembantu Tadbir (Gred W22) suzana 03-33467652
190 Lili Mariam Binti Mustapa Pembantu Tadbir (Gred W22) (KUP) lili 03-33467683
191 Kumutha A/P Subramaniam Pembantu Tadbir (Gred W19) kumutha 03-33467657

Unit Pengurusan Aset

Unit Pengurusan Aset
No. Nama Jawatan Alamat Emel @marine.gov.my No. Telefon
192 Kosong Penolong Pegawai Tadbir (Gred N32) - 03-33467675
193 Hazanita Binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir (Gred N22) hazanita 03-33467760
194 Shahrul Bin Zam Pembantu Tadbir (Gred N19) shahzam 03-33467780
195 Amirul Muhayat Bin Rosli Pembantu Tadbir (Gred N19) amirul.rosli 03-3346 7836